گروه کارخانجات جهان‌ تهویه اعتماد

گروه کارخانجات جهان‌تهویه اعتماد با پشتوانه فنی، فعالیت مدیران خود در زمینه طراحی و ساخت کلیه دستگاه‌های تهویه مطبوع، نظیر چیلرهای تراکمی آبی و هوایی با انواع کمپرسورهای رفت و برگشتی، اسکرال و اسکرو، پکیج یونیت آبی و هوایی، هواساز یک‌منطقه‌ای و چندمنطقه‌ای (مالتی زون)، ایرواشر، آکونوپک، برج‌های خنک‌کننده فایبرگلاس و گالوانیزه، بویلر در ظرفیت‌های مختلف، زنت، یونیت‌هیتر، داکتدفن‌کوئل و فن‌کوئل‌های دکوراتیو زمینی و سقفی و ... ضمن اعلام آمادگی برای ارائه خدمات مشاور رایگان، همواره خود را متعهد به رعایت حداکثر کیفیت متکی داشته و در جهت ارائه خدمات پس‌از ‌فروش در حداقل زمان تلاش می‌نماید. لازم به‌ذکر و درخور توجه است که تمامی سیستم‌های ساخت و اجرای پروژه‌ها به‌صورت هوشمند قابل اجرا می‌باشد که ضمن تأمین شرایط و خواسته‌های پروژه هزینه‌های اجرا و نگهداری پروژه‌ها را نیز به‌شدت کاهش می‌دهد. این مجموعه در سال 1386 با تکیه بر توان فنی تیم خود، شروع به فعالیت نمود. نظر به عدم وجود تکنولوژی روز جهان در میان تولیدکنندگان داخلی و مانور هر چه بیشتر برند‌های رنگارنگ چینی و ... با استفاده از این فضا، تولید مطابق با استانداردهای روز جهانی، با بالاترین کیفیت، بالاترین راندمان و بهره‌گیری از بهترین قطعات و پای‌بندی به اصول مهندسی و طراحی، در دستور کار قرار گرفت و همواره صداقت در سرلوحه تمامی امور بوده و خواهد بود. از آنجایی که بازار کشورمان بسیار هوشمند و دقیق است، تولیدات این مجموعه به سرعت مشتریان خود را پیدا کرده و جایش را در بازار باز نموده است. مشتریان پس‌از اولین همکاری، بلافاصله بدل به دوستانی گردیدند که در ادامه راه تا به امروز همچون یکی از اعضای این مجموعه با انتقادات و پیشنهاداتشان کمکی چشمگیر به ارتقاء سطح کیفی محصولات نموده‌اند و در این مسیر دشوار دوشادوش تیم زحمت کشیده‌اند. اخذ رزومه‌ای بسیار غنی آن هم در مدتی بسیار کوتاه رقیبی جدی در این زمینه محسوب می‌گردد. اجرای موفق پروژه‌های عمرانی کشور، حضور بی‌رقیب در تولید دستگاه‌های خاص، جهت اتاق‌های تمیز (Clean Rooms) همگی مرهون لطف خداست و صداقت در تمامی بخش‌ها، تلاش عزیزان در کارخانه و اعتماد هموطنان می‌باشد. در این راستا از هیچ خدمتی به این آب و خاک مضایقه نگردیده است و در خیلی از موارد مهندسی نموده و ادای دین به میهن کرده است. امید است تا از این طریق روزی یکی از صادرکنندگان به خارج از کشور گردیده و قدمی هرچند کوچک اما درخور توجه در راه عمران و آبادانی این مرز و بوم ایفا نماییم. این مجموعه در راستای کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از اتلاف وقت، آماده ارائه خدمات هرچه بهتر به پروژه‌ها در زمینه طراحی و اجرای سیستم‌های تاسیسات با تکنولوژی روز دنیا تحت سیستم MIB به‌صورت هوشمند انجام می‌دهد.

عوامل موفقیت شرکت‌های ایرانی از دیدگاه مدیران

ـ اصل مشتری‌ مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده تخفیف پذیر نیست
ـ در جذب و حفظ بازار، کیفیت بالا و قیمت پایین دو اصل غیرقابل اجتنابند
ـ تولید مرغوب و رقابت‌پذیر،بدون بهره‌گیری از سخت‌افزار و نرم‌افزار مناسب ممکن نیست
ـ محصولی که منحصرا با هدف تسخیر بازار داخل تولید می‌شود محدود و غیرقابل دوام است.
ـ داشتن مدیران و مشاوران نو اندیش به ویژه در زمینه اقتصادی و تکنولوژی به منظور آینده‌نگری.

ـ مشتری محوری و اهمیت دادن به نظراتشان
ـ توجه به مدیریت کیفی
ـ بکارگیری روش‌های نوین مدیریتی
ـ تعیین اهداف و استراتژی سازمانی
ـ اعمال مدیریت غیر متمرکز و توجه به واحدهای تحقیق و توسعه
ـ صنعت تاسیسات هرچند داخلی باشد، متاثر از نظام جهانی و تابع تحولات بین‌المللی است، لذا حضور این صنعت، بدون توجه به روند توسعه و گسترش آن در سایر کشورها امکان‌پذیر نیست.

بخشی از رزومه کاری

برج معلم سمنان، مسجد میبد یزد، ساختمان‌های آتی ساز، حرم حضرت معصومه (ع)، موسسه بهشت امام رضا (ع)، ساختمان تجاری اداری فیبر آریا، شرکت بسپارفم غرب، موسسه آموزش عالی علوم قرآنی، شهرداری اردکان شیراز، برج اقدسیه، مجتمع نیک‌روز، شرکت فن‌آوری بهبود‌انرژی، شرکت پی‌ریز تهرانپارس، دانشگاه آزاد تهران مرکز، هتل قطور، ساختمان مسکونی حاجی عابریانی، ساختمان مسکونی بنی حلب، ساختمان مهندسی نعمت‌الهی، فروشگاه نجم خاورمیانه رشت، شرکت تدبیردارو سلامت، شهرکت بهسازی صنایع چوب ایران، صنایع هوایی قدس، ستاد سپاه سیدالشهدا (ع)، ساختمان مسکونی مهندس سبقتی، دانشگاه آزاد خرم‌آباد، مدیریت حوزه‌های علمیه، مجتمع تجاری مهندس نقش‌نیاری، ساختمان مسکونی مهندس زم‌هریرلو، شرکت پارس‌آرمینه، ندامتگاه دامغان سمنان، شرکت آب و حیاط جوین، رستوران باکارا، ساختمان مسکونی مهندس رقیقی، کلینیک کوثر تهران، فروشگاه رفاه کرج، شرکت سپاهان بهبود، شرکت تاق‌سازه، شرکت آرین، برج مهتاب، شرکت تولیدی لوله‌های دوجداره قدر، شرکت آوانداد، دانشگاه علوم پزشکی سنندج، اداره مسکن و شهرسازی کل استان سمنان